Як стосунки з батьком впливають на життя жінки

Дівчинка до дванадцяти років емоційно дуже сильно пов’язана з батьком, вона очікує від нього уваги і любові навіть більше, ніж від матері. У цей час для неї вкрай важливо, щоб батько реалізував себе в трьох іпостасях – Короля, Вченого і Турботливого Тата, так як через них дівчинка отримує внутрішній спокій.

Король – це батько, який контролює простір, де живе дівчинка, що впливає на всіх і своєю владою забезпечує стабільність.   Король – гідна людина в суспільстві, і його статус дозволяє дівчинці відчувати себе гордою, повною самоповаги, гідності і значимості.

Вчений – це батько, який постійно розвивається і здатний пізнавати світ. Як і кожна жінка, дівчинка вважає себе цілим Всесвітом, і їй важливо, щоб поруч з нею був чоловік, який би допоміг пізнавати її внутрішній світ.  Вчений-батько дозволяє дівчинці весь час змінюватися і, відкриваючи в собі нові грані, бути завжди цікавою в очах чоловіків.

Третя іпостась – турботливий і люблячий тато – той, хто завжди підтримає і приголубить. Він буде колисати на колінах, розповість казку і подарує найсолодше відчуття в світі, що можна завжди залишатися маленькою, не турбуючись ні про що. Бути впевненою, що про тебе подбають, відчувати себе гідною уваги, поваги і весь час дозволяти собі бути різною – ось, що дає дівчинці батько в ідеалі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *