Чи можна зберегти голки на ялинці за допомогою лаку для волосся?

Ніщо так не пробуджує дух свята, як запах справжньої хвої. У гонитві за новорічною атмосферою люди приносять в будинок живі ялинки, а потім нарікають на опадання голок.

Але кажуть, що зберегти їх (тобто голки) на дереві допомагає звичайнісінький лак для волосся. Чи це правда? Чи ефективний такий народний спосіб? Незвичайний лайфхак тестували “Руйнівники міфів” на телеканалі НЛО TV.

Для експерименту ведучі встановили ялинку в майстерні. Святкове дерево хлопці обприскали  лаком, приділяючи увагу кожній навіть найменшій гілочці. Засіб для фіксації волосся в ідеалі повинен був створити захисну плівку і зберегти вологу на голках. Так що ж сталося в результаті?

За лакованим деревом експерти спостерігали шість тижнів. Торі, Кері і Грант уважно аналізували трансформації: дивилися, чи багато голок осипалося, чи змінила рослина колір, чи достатньо свіжими здавалися гілки.

Через півтора місяці зоряне тріо заявило про позитивний результат випробування. “Руйнівники” переконалися, що лак для волосся подіяв і визнали, що такий спосіб збереження свіжості рослини має право на існування.

За шість тижнів дерево втратило зовсім небагато голок, ялинка не вицвіла і продовжувала радувати око. Загалом, лайфхак виявився ефективним, але досить небезпечним. У чому підступ? Ні для кого не секрет, що лак – це горюча речовина. Тому оброблена ним новорічна красуня може стати причиною пожежі.

Легенда підтверджена. Однак, чи варто застосовувати в реальному житті цю ризиковану хитрість? Впевнені, ти знайдеш більш надійний метод продовжити дух свята.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *