Як правильно підібрати чоловічі парфуми?

Як правильно підібрати чоловічі парфуми? Чи досить одного або двох ароматів на всі випадки життя? Ми ходимо на роботу, займаємося спортом, відвідуємо офіційні заходи, йдемо на побачення тощо. В магазинах пропонують цікаві варіанти парфумів для чоловіків. Вибирати їх варто у відповідності до стилю і способу життя.

Стиль “Аристократ”

Аристократичний стиль в парфумерії часто називають класичним. Як правило, це спокійні запахи, відрізняються благородним ароматом, які в парфумах відображені хвойними нотами. Парфуми аристократичного стилю найбільш підходять таким чоловікам, які перейшли 30-річний рубіж, істинним шанувальникам класики.

Стиль “Спорт”

Парфуми спортивної групи підходить більшості енергійних чоловіків, які ведуть активний спосіб життя, захоплюються спортом і екстримом незалежно від вікової категорії. Зазвичай спортивні аромати представлені туалетними та парфумерними водами, а також одеколонами.

Туалетна вода для чоловіків і одеколон базуються на легкому ароматі, але доповнюються різкуватою нотою. Аромати морської теми, скошеної трави, цитрусових, чистої білизни, натяк на аромат прального порошку – ось запахи, які парфумери зазвичай пропонують енергійним чоловікам для підтримки тонусу.

Стиль “Денім”

Стиль “Денім” або, інакше кажучи, джинсова парфумерна лінія була розроблена спеціально для чоловіків, які полюляють демократичність в одязі і одягають комфортні джинси в офіс, на відпочинок, на клубну вечірку тощо. Звичайно, це не означає, що чоловічі аромати цієї лінії пахнуть тканиною. Просто, як і джинси, цей парфум універсальний, він підходить до різних стилів, з його допомогою можна створювати безліч образів. У парфумах цієї серії панують ноти ялівцю, кедра, гвоздики. Духи підходять всім віковим категоріям, є оптимальним вибором для використання вранці і вдень.

Стиль “Техно”

Аромати для чоловіків лінії “техно” – найскладніші. Також їх називають ароматами для громадського транспорту, так як вони створюють своєрідну захисну оболонку навколо свого носія і зменшують агресію оточуючих. Родзинка подібних духів полягає в тому, що до звичайної дерев’яної ноти і аромату мускусу додається кавуновий або огірковий екстракт. Складні запахи завжди підходили творчим натурам. Також стиль “техно” можуть використовувати молоді жителі мегаполісу, цілеспрямовані, невтомні і активні.

Стиль “Богемний”

Богемні чоловічі парфуми відрізняються поєднанням східних ароматів: прянощів, пахощів, спецій. Найчастіше для чоловічих парфумів цієї серії використовують ефіри сандалу, амбри, алое. Вони володіють складним поєднанням різних екстрактів. Найбільш підходять для чоловіків елегантного віку, після сорока, творчих професій. Незважаючи на асоціації з назвою, аромати богемної лінії стримані і досить суворі.

Стиль “Діловий”

Духи для чоловіків ділової лінії різноманітні, їх слід підбирати, виходячи з темпераменту чоловіка. Основна тема ділових ароматів – концентрація сил, зібраність духу і витримка. Шанувальникам класичних ароматів рекомендується використовувати духи з нотами цитрусових. Для підприємливих молодих людей парфумери створили аромати з основною озоново-цитрусовою нотою, доповнені запахами прянощів і екзотичних рослин.

Кілька порад щодо купівлі парфумів

1.При виборі парфумів не слід забувати, що існують різні їх концентрації:

  • Духи – найбільш концентровані парфуми.
  • Парфумерна вода – середній за концентрацією аромат, приблизно в 2-3 рази слабший за духи.
  • Туалетна вода – нестійкий аромат, який зникає через кілька годин після нанесення.

2.У день, коли Ви збираєтеся купувати парфум, постарайтеся не користуватися своїм ароматом. Ви можете збити новий запах, який будете вибирати в магазині.

  1. Вибираючи парфум в магазині, ні в якому разі не бризкайте їх на себе, щоб відчути запах. Для цього в кожному великому магазині є стакан з паперовими смужками – пробниками. При цьому не забувайте, що у будь-якого парфуму є 3 стадії: перша – концентрована, розкриваються найяскравіші складові; друга – розкривається через якийсь час; і третя стадія – це довгограючий аромат, який повинен триматися кілька годин поспіль. Відмінності між цими стадіями бувають досить яскравими, тому, після дегустації обраних ароматів, збережіть пробники. Через пару годин знову спробуйте відчути аромат, він може бути зовсім інший.

4.Після 3-4 різних ароматів втрачається здатність адекватно сприймати запах. Тому пошукайте стакан із зернами кави в магазині або попросіть його вам дати. Через деякий час, можна продовжити вибір.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *