Компліменти для чоловіка

Безумовно, приємні слова на свою «адресу» люблять слухати не тільки дівчата. Сказавши лише кілька слів своєму коханому, ти викличеш бурю позитивних емоцій.

  1. Ти приємно пахнеш.    Навіть, якщо ви порівняєте запах з улюбленою квіткою або деревом, повірте, він зніме свою футболку, щоб ходити з голим торсом, доставляючи тим самим вам задоволення. Ось тільки не варто говорити, що він пахне … милом.
  2. З тобою я надійно захищена.   Більшості чоловіків подобається відчувати себе добрим ведмедиком з дитячого мультфільму. Твоя задача – лише підштовхнути його до цього, тоді він буде готовий захищати тебе від усього, починаючи від простих обіймів і закінчуючи злісним сусідським собакою.
  3. Ти був у тренажерному залі?    Навіть якщо він там не був, ви даєте йому зрозуміти, що його мускулатура розвинена. Це йому, безсумнівно,сподобається.
  4. Ти з легкістю вирішуєш будь-яку проблему.    Якщо його втручання в промивання забитого умивальника дозволило уникнути послуг сантехніка, то це здорово підніме самооцінку  чоловіка. Він буде пишатися цим тиждень, а то і більше.
  5. У тебе чудовий смак.    Далеко не кожен чоловік зможе підібрати стильний гардероб. Якщо твоя половинка обходиться без чорних шкарпеток в тридцятиградусну спеку – це вже прекрасно. А, якщо сказати йому, що виглядає він модно, то він точно буде почувати себе найкрутішим.
  6. 6. У тебе чудова робота.    Любити роботу навчилися всі, а необхідність проводити на ній багато часу пригнічує. Якщо ти скажеш йому, що із задоволенням вибрала таку ж, це додасть йому деякої впевненості.
  7. Ти кумедний.    Розсмішити жінку може далеко не кожен чоловік, а тільки найкращий.
  8. Ти прекрасний в ліжку.     Будь-якому чоловікові сподобаються ці слова. Особливо, якщо це буде стосуватися тебе. Повір, йому вкрай важливо знати, що він найкращий.
  9. Твої губи бездоганні, хочу їх цілувати.    Чоловіки тільки дивуються, коли починаєш обдаровувати їх компліментами стосовно їх зовнішності. А ось бажання його цілувати … це зовсім інша справа.
  10. Ти мене збуджуєш.   Сказати таке чоловікові – це дійсно його порадувати.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *