Чим не варто годувати дітей вранці

Хочете, щоб ваш малюк ріс здоровим, веселим, повним сил і енергії? Тоді прочитайте, що кажуть фахівці про сніданок малечі, чим не треба їх годувати. Ці страви можуть принести  більше проблем, ніж користі.

ОВОЧІ ТА ФРУКТИ

Незважаючи на те, що ці продукти надзвичайно корисні для дитини, вранці про них краще забути. Кислоти, що містяться в овочах і фруктах, викличуть подразнення в шлунку.

СУХІ СНІДАНКИ

Ця страва б’є рекорди за популярністю в світі точно так же, як і поради лікарів … забути про них назавжди. Високий вміст цукру в сухих сніданках – вірний шлях до ожиріння і проблем з підшлунковою залозою.

БУТЕРБРОДИ І ВИПІЧКА

Ці продукти також не варто готувати для малюка вранці. Свіжа випічка провокує рясне газоутворення і дискомфорт в шлунку, а бутерброди «допомагають» набирати зайву вагу.

КИСЛОМОЛОЧНІ ПРОДУКТИ

Вони корисні, безперечно. Але чи знаєте ви, що натщесерце вони навіть небезпечні? Справа в тому, що правильні бактерії, через які такою цінною є кисломолочна продукція, потрапляють в агресивне кисле середовище і гинуть в шлунку, не доходячи до кишечника. Тому краще пропонувати йогурт малюкові через півгодини після їди.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *