Куряче яйце і наше здоров’я

Обов’язково включайте яйця в своє щоденне меню, і ось чому:

Яйце – легкозасвоюваний продукт.

Яєчний білок засвоюється організмом на 98% відсотків. Це відмінний будівельний матеріал для нових клітин.

Важливо їсти яйця для зростання м’язової маси і підтримки її на належному рівні. Вживання 1 яйця в день допомагає схуднути.

Поживний білковий продукт сприяє швидкому насиченню і зниженню апетиту. Особливо корисно їсти яйця на сніданок! Це допоможе Вашому організму контролювати гормон голоду грелін, не переїдати і відмінно себе почувати.

Яйця багаті на вітаміни

Яйця мають в своєму складі цілий набір корисних вітамінів. В одному яйці можна виявити вітамін А – 5% від добової норми і вітамін D – 10% від добової норми.

Фосфор, залізо, цинк, йод, ретинол, рибофлавін – всі ці мікроелементи присутні в яйцях.

Якщо Ви їсте 1 яйце щодня, можна не турбуватися про здоров’я очей: антиоксидант лютеїн убезпечить очний м’яз від вікової дегенерації, а вітамін А врятує від «курячої сліпоти» в темну пору доби.

Яйця захищають від остеопорозу

Варене яйце некруто – гарантія того, що Ваші кістки будуть міцними. Проблема крихких кісток болюча для багатьох людей, особливо для жінок, яким за 40. Варто убезпечити себе, щоб в майбутньому не мати зайвого клопоту зі здоров’ям!

Яйця підживлюють мозок

У складі яєць присутній холін – суперпродукт для мозку! Він допомагає поліпшити пам’ять, творче мислення, швидку реакцію на подразники.

Для працівників розумової праці ця їжа просто незамінна! Якщо у дитини після 3 років немає алергії, дуже важливо подавати їй  яйце в день для правильного розвитку мозку і формування здорового гормонального фону.

Яйця знижують ризик виникнення атеросклерозу

Після вживання яйця в їжу рівень холестерину не підвищується в крові! Холестерин в яйцях урівноважений фосфатидами (сполуками, схожими на лецитин). Фосфатиди перешкоджають виникненню атеросклеротичних бляшок в судинах. Краще вживати варені яйця, без вершкового і оливкового масла. Це на 100% убезпечить Вас від виникнення проблем з печінкою.

Якщо Ви нечасто їсте яйця, варто змінити стан речей. Страви з яєць готуються швидко, а позитивний вплив їх на весь організм не викликає сумнівів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *