Користь волоських горіхів

Нове дослідження показало, що вживання в їжу жмені горіхів в день забезпечує негайний захист проти різних серцевих захворювань. Регулярне вживання цих горішків дозволить значно знизити ризик серцевих захворювань.

Дослідження також показали, що у людей, які регулярно вживають горіхи, поліпшується рівень холестерину і гнучкість кровоносних судин, що допомагає хорошій циркуляції крові всього через 4 години після того, як людина їла горіхи або горіхове масло.

Чим ще корисні волоські горіхи?

  1. Волоські горіхи – багате джерело корисних речовин для організму людини. У них містяться вітаміни A, D, C, E, K, B2, B12, макро- і мікроелементи (фосфор, йод, калій, магній та інші), а також ненасичені жирні кислоти, що так необхідні для нормальної роботи основних органів і систем організму.
  2. Волоські горіхи покращують роботу мозку, підвищуючи активність і пам’ять.
  3. Волоські горіхи – відмінні антиоксиданти і сорбенти, виводять з організму радіоактивні і токсичні речовини.
  4. Волоські горіхи – незамінний продукт для серця і печінки, допомагають запобігати великій кількості захворювань, в тому числі, інфаркту, інсульту тощо.
  5. Волоські горіхи підвищують імунітет і допомагають боротися з хворобами.
  6. Волоські горіхи – засіб номер один для профілактики (і навіть лікування) раку молочної залози.
  7. Волоські горіхи заспокоюють нерви і допомагають боротися зі стресом.

Масло волоського горіха має дуже позитивний вплив на цілісність ендотеліальних клітин. Це клітини, які вистилають кровоносні судини і відіграють важливу роль в їх гнучкості.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *