Емоційний біль: може він вам дошкуляє

Біль – дуже неприємний стан, який до того ж викликає безліч негативних наслідків. Він порушує  перебіг нашого життя, позбавляє можливості нормально спілкуватися і часом веде до серйозних захворювань. Але не всі знають, що багато видів болю обумовлені психологічними факторами.

Йдеться про емоції, які проектуються на ту чи іншу область нашого тіла. Давайте розглянемо 9 видів болю і їх причини.

  1. Головний біль

Основною причиною головного болю є стрес. Щоденний стрес нас супроводжує на роботі, в транспорті та і вдома теж. Потрібно знаходити час, щоб розслабитися. Медитація є одним з кращих способів зняття напруги.

  1. Біль у шиї

Біль у шиї виникає, коли ми ображені на когось або про щось шкодуємо. Ми не в змозі зрозуміти, як подолати ситуацію і забути.

  1. Біль у плечі

Нести тягар турбот поодинці важко, тому виникає біль у плечі. Розділіть свій “вантаж” з кимось, кому можна довіряти.

  1. Біль у верхній частині спини

Якщо болить верхня частина спини, значить, вам пора шукати кого-небудь, хто допоможе подолати самотність. Основною причиною цього болю є відсутність емоційної підтримки.

  1. Біль у нижній частині спини

Чим більше ви турбуєтеся про гроші, тим більше буде хворіти нижня частина спини. Кращий засіб від болю – розумно спланована фінансова частина вашого життя.

  1. Біль в ліктях

Зміни у вашому житті проектуються на біль в ліктях. Вам потрібно навчитися адаптуватися до будь-якої ситуації. В іншому випадку, це буде проблемою для вас і ваших ліктів!

  1. Біль в руках

Біль в руках означає, що ви соціально не відкриті. Прийшла пора поспілкуватися з людьми, створювати нове коло спілкування.

  1. Біль в стегнах

Біль в стегнах є результатом вашого опору в прийнятті важливих рішень, труднощі у вільному пересуванні з одного місця в інше. Не потрібно застоюватися. Рухайтеся вперед і починайте змінюватися!

  1. Біль в коліні

Біль в коліні означає, що ваше власне его пригнічує вас. Вам необхідно стати людиною, яка любить оточуючих. Не дозволяйте своєму его заважати вашому життєвому росту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *