Ключі до несвідомого Зигмунда Фрейда

Зигмунд Фрейд обезсмертив своє ім’я, підібравши ключі до несвідомого. Він зрозумів, в чому полягає драма людської душі і що потрібно для її зцілення. Підказки Фрейда спрямують вас на вірний шлях, допоможуть позбутися почуття тривоги і краще зрозуміти себе.

***

Невроз – це нездатність переносити невизначеність.

***

У любовних стосунках не можна щадити одне одного, так як це може призвести лише до відчуження. Якщо є труднощі, їх треба долати.

***

На жаль, пригнічені емоції не вмирають. Їх змусили замовкнути. І вони зсередини продовжують впливати на людину.

***

Нічого не буває випадковим, все має першопричину. У певному сенсі те, що ми називаємо щастям, трапляється в результаті (переважно непередбаченого) задоволення тривалий час стримуваних потреб.

***

Людина, яка була безперечним улюбленцем своєї матері, через все своє життя проносить почуття переможця і впевненості в удачу, які нерідко приводять до справжнього успіху.

***

Депрессія- це заморожений страх.

***

Яким сміливим і самовпевненим стає той, хто глибоко переконаний, що його люблять.

***

Люди знаходять дійсність незадовільною і тому живуть у світі фантазій, уявляючи собі виконання своїх бажань. Сильна особистість втілює ці бажання в реальність. Слабка  – так і живе в цьому своєму світі, і її фантазії втілюються в симптоми різних захворювань.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *