Професії майбутнього

Час не стоїть на місці. З’являються нові професії. Пропонуємо 10 професій, на які варто звернути увагу сьогоднішнім школярам і іх батькам.

  1. Консультант по приватності

Людина, яка буде усувати вразливі місця  і перевіряти налаштування приватності та безпеки ваших акаунтів в соцмережах, електронній пошті, менеджерах і т.д.

  1. Міський доглядач

Експерт з озелененням в мегаполісі. Фахівці в цій галузі будуть допомагати вирощувати рослини на дахах і верхніх поверхах хмарочосів.

  1. Дизайнер природних інтерфейсів

Програміст, який буде адаптувати гаджети нового покоління для управління рядовими користувачами. Його завданням буде навчити пристрої розуміти жести і голосові команди «чайників».

  1. Спеціаліст по краудфандінгом

Експерт зі збору коштів для стартапів за допомогою сервісів на зразок kickstarter. Це сайти, на яких автори викладають проекти з описом і зазначенням суми, необхідної для запуску.

  1. Розробник додаткової реальності

Спеціаліст по розробці програм для гаджетів на зразок Google Glass. Наприклад, лікар зможе дивитися на пацієнта крізь особливі окуляри, в які проектується рентгенівський знімок і результати аналізів.

  1. Аналітик переробки відходів

Фахівці в цій галузі будуть аналізувати можливості переробки відходів і використання їх як джерела енергії.

  1. Інженер ГМО

Без використання ГМО швидкоростуче населення планети себе не прогодує. Інженери ГМО будуть найбільш затребуваними фахівцями в агропромисловому комплексі.

  1. Вихователь допитливості

Особистий радник, якого клієнти будуть наймати для того, щоб розвивати здібності до пізнання навколишнього світу. Очевидно, за освітою це буде психолог.

  1. Нанотехнолог

Інженер, завданням якого стане розробка об’єктів із застосуванням нанотехнологій – в медицині, електроніці, IТ-індустрії. Найпопулярнішим напрямком буде створення нанороботів.

  1. Дизайнер імплантантів

Професія на стику медицини та дизайну. Фахівці в області заміщення пошкоджених або хворих органів і кінцівок «розумними» імплантантами.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *