Чому треба їсти яблука

Дуже часто в житті ми надмірно цінуємо рідкісні заморські продукти, наділяючи їх часом вигаданими цілющими властивостями, і в той же час  не помічаємо звичні для нас дари садів і городів. Це в повній мірі відноситься до яблук, які настільки повсякденні і доступні, що ніяк не претендують в нашій свідомості на роль чудодійного природного лікарського засобу.

Тим часом, нашим предкам були добре відомі цілющі властивості яблук, адже не дарма вони так часто зустрічаються в казках і легендах  як символ родючості, краси і здоров’я. У цій статті ми хочемо нагадати вам про деякі корисні властивості звичайних яблук.

Якщо проаналізувати харчовий склад яблук, то ми побачимо, що в основному вони складаються з води, практично не містять жирів і білків, дуже мало вуглеводів. Зате тут є у великій кількості цілий набір необхідних вітамінів і перш за все вітамін С. Крім цього, в яблуках містяться різні необхідні нашому організму макро і мікроелементи, в тому числі калій, натрій, цинк тощо. Калорійність досить низька: в 100 г яблук в середньому міститься близько 45 ккал.

Продовження життя.   За даними дослідження, проведеного Американським хімічним товариством в 2011 році, вчені змогли довести збільшення тривалості життя піддослідних тварин на яблучному підгодовуванні на 10%. Існують також докази збільшення рухової активності цих тварин.

Поліпшення пам’яті. За даними дослідження, проведеного університетом штату Массачусетс, споживання яблук збільшує виробництво і кількість нейротрансмітера ацетилхоліну в головному мозку. Він є багатофункціональним гормоном, одним із завдань якого є модуляція нейро-пластичності, яка відповідає за здатність мозку змінюватися і будувати нові структури. Підвищення кількості ацетилхоліну в головному мозку призводить до поліпшення пам’яті, а також перешкоджає виникненню хвороби Альцгеймера і дозволяє сповільнити зниження розумових здібностей людини.

Зниження ризику інфарктів та інсультів.   Про інфаркти, інсульти та атеросклероз ми всі знаємо, що: а) це дуже погана штука; б) вони бувають буквально у кожного другого; в) причиною дуже часто є надлишок LDL-холестерину ( «поганий холестерин»).

А ось чого ви майже точно не знаєте – яблука в змозі зменшити кількість LDL-холестерину у пацієнтів на 23%. Це неймовірне досягнення: при лікуванні пацієнтів, які страждають від високого рівня холестерину, звичайні ліки можуть знизити LDL-холестерин на 18-50%, принісши з собою при цьому цілий ряд руйнівних побічних ефектів. Яблука лікують без побічних ефектів.

Зниження ризику ракових захворювань.   За даними дослідження, проведеного на Гаваях, існує кореляція між споживанням яблук і ризиком постраждати від раку легенів у обох статей. При дослідженні в групі з найвищим споживанням яблук було зареєстровано зниження ризику на 40-50%. Це може бути пояснено високою антиоксидантною активністю яблук, яка блокує певні процеси в організмі людини, відповідальні за розвиток раку легенів.

А що інші фрукти?     Виникає цілком резонне запитання: ці цілющі властивості притаманні тільки яблукам чи існують і інші подібні продукти?

У Корнельському університеті досліджується антиоксидантна активність різних фруктів. Чемпіоном з точки зору корисності для здоров’я є журавлина, трохи відстали від яблук червоний виноград і полуниця.

Поліпшення пам’яті, зниження ризику різних захворювань і продовження тривалості життя – не так уже й погано для традиційного фрукта. І до того ж ще й дуже смачного!

  Джерело  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *