Про мене

Привіт! Ти теж хочеш бути щасливий? Вангую: прозвучить позитивна відповідь –  ТАК.  Інакше й бути не може. Якщо Ти здоровий, не живеш у зоні бойових дій, маєш улюблену роботу, вдома чекають рідні – Ти вже щаслива людина. Ні? Тоді прислухайся до порад золотої рибки: радій життю, менше дивися телевізор, допомагай людям, читай книги, роби те, що тобі подобається і, нарешті, повір у диво.

Тисячоліття люди шукають  відповідь на таке простеньке й водночас найскладніше запитання: як бути щасливим? Я вважаю, що найнеобхіднішою умовою щастя є здоров’я. Ти здоровий – і Ти  задоволений життям, активний, втілюєш в життя свої мрії, створюєш навколо себе радісну атмосферу. Біда наша в тому, що замислюємось над своїм здоров’ям, коли зненацька підкрадається хвороба. Будьмо розумніші: працюймо над собою, щоб насолоджуватися цим Божим даром!

Хочеш вдосконалювати своє життя, крок за кроком пізнавати світ і себе в цьому абсурдному світі, мрієш “впіймати синього птаха” чи тобі подобається “варитися” у створеному тобою світі? Вибір за Тобою.